تماس با ما

تماس با ما

تماس با ما

آدرس دفتر فروش : تهران، میدان راه آهن، پاساژ گنجینه، پلاک 214
تلفن : 02155394580
فکس : 02155365735


آدرس کارخانه : شهریار، باغستان، خیابان چالوکه، 1 کیلومتر به داخل، پلاک 102
تلفن : 65733051 - 65733331 - 65733859 - 02165733500
فکس : 02165733041


پست الکترونیک :  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلگرام : https://t.me/tabform

همراه : 09121117628 (محمدی) - 09121205917 (شایسته فر)

مشاهده 10797 مرتبه

مطالب مرتبط

 • ظرف شانه تخم مرغی 15 عددی

  نام محصول : ظرف شانه تخم مرغی 15 عددی

  کد محصول : T015

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  طول : 250 میلیمتر

  عرض : 150 میلیمتر

  ارتفاع: 80 میلیمتر

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • ظرف شانه تخم مرغی 12 عددی

  نام محصول : ظرف شانه تخم مرغی 12 عددی

  کد محصول : T012

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  طول : 300 میلیمتر

  عرض : 100 میلیمتر

  ارتفاع: 80 میلیمتر

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • ظرف شانه تخم مرغی 9 عددی

   

  نام محصول : ظرف شانه تخم مرغی 9 عددی

  کد محصول : T009

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  طول : 150 میلیمتر

  عرض : 150 میلیمتر

  ارتفاع: 80 میلیمتر

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • ظرف شانه تخم مرغی 6 عددی

   

  نام محصول : ظرف شانه تخم مرغی 6عددی

  کد محصول : T006

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  طول : 150 میلیمتر

  عرض : 100 میلیمتر

  ارتفاع: 80 میلیمتر

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • ظرف شانه تخم مرغی 4 عددی

  نام محصول : ظرف شانه تخم مرغی 4 عددی

  کد محصول : T004

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  طول : 100 میلیمتر

  عرض : 100 میلیمتر

  ارتفاع: 80 میلیمتر

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • سسی لولایی گرد

  نام محصول : سسی لولایی گرد PET

  کد محصول : L 414

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  دهانه : 68 میلیمتر

  ارتفاع: 25 میلیمتر

  حجم : 30 سی سی

  توضیحات : ---

  درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

 • تاب باکس بلند ساده/پانچدار

  نام محصول : تاب باکس بلند ساده/پانچدار

  کد محصول : L 450 و L 451

  جنس : پلي اتيلن ترفتالات PET

  دهانه : 44 118 * 122 میلیمتر

  ارتفاع: 75 میلیمتر

  حجم : 500 سی سی

  توضیحات : درصورت داشتن هرگونه سوال و یا جهت اخذ قیمت با ما تماس بگیرید...

   

 • پتروشیمی ها فرا بورس را مثبت کردند

  گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان، پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت تهران و پالایش نفت لاوان امروز بیشترین نقش را در رشد شاخص فرابورس بر عهده داشتند.

   

  به گزارش خبرنگار نیپنا،معامله بیش از 50 میلیون سهم به ارزش 206 میلیارد و 711 میلیون ریال، نتیجه فعالیت های امروز سهام داران بورس تهران در گروه شیمیایی ها بود.

   امروز  گروه شیمیایی از نظر ارزش معاملات، در رده نخست صنایع بورسی قرار گرفت. سرمایه گذاران بورسی امروز تعداد 50 میلیون و 739 هزار سهم از سهام صنعت شیمیایی را به ارزش 206 میلیارد و 711 میلیون ریال در بورس اوراق بهادار خریداری کردند. 

  در نتیجه داد و ستدهای امروز سهام شرکت های فعال در این صنعت، ارزش بازار این صنعت به 737 هزار و 56 میلیارد ریال رسید. معاملات امروز گروه پتروشیمی در سه هزار و 927 دفعه انجام شد.

  امروز نماد معاملاتی سهام شرکت سرمایه گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین با کاهش   0.86 درصدی در قیمت پایانی به 2190 ریال رسید. در عین حال، گروه پتروشیمی سرمایه گذاری ایرانیان با 4.2 درصد افزایش به 1440 ریال رسید. صنایع پتروشیمی خلیج فارس هم 0.09 درصد کاهش قیمت داشت.

   در معاملات امروز، سرمایه گذاری پتروشیمی 1.45 درصد افزایش قیمتی را تجربه کرد. پتروشیمی جم نیز 0.51 درصد افزایش قیمتی را در پرونده کاری خود به ثبت رساند تا هر سهم این شرکت به 8219 ریال برسد.

   در عین حال، پتروشیمی شازند امروز در قیمت پایانی افزایشی 4.92 درصدی را به ثبت رساند.

  امروز پتروشیمی پردیس در قیمت پایانی 0.87 درصد افزایش داشت. پتروشیمی کرمانشاه نیز با 0.05 درصد کاهش قیمت به 4251 ریال رسید.

  پتروشیمی خراسان هم با کاهش 0.24 درصدی در قیمت پایانی به روز کاری خود پایان داد. در کنار این شرکت ها، پتروشیمی خارک بدون تغییر در قیمت پایانی ماند و پتروشیمی مارون با 0.18 درصد افزایش قیمت همراه شد.

   پتروشیمی زاگرس هم با افزایش 4.04 درصدی در قیمت پایانی همراه شد. پتروشیمی شیراز نیز امروز با کاهش 0.03 درصدی در آخرین معامله به روز کاری خود پایان داد. پتروشیمی فناوران در آخرین معامله 0.01 درصد کاهش را به ثبت رساند.

  در معاملات امروز بورس اوراق بهادار، تعداد 658 میلیون سهم و حق تقدم به ارزش یک هزار و 662 میلیارد ریال خریداری شد. در نتیجه این دادو ستدها شاخص کل با 8.58 واحد افزایش به 62 هزار و 647 واحد رسید.

   

  تاب فرم ( تکنوفرمینگ ) – تولید کننده ظروف یکبار مصرف و ظروف درب دار و لانچ باکس


 • ایران میزبان بزرگان پتروشیمی جهان

  فعالان صنعت پتروشیمی ایران و جهان در دوازدهمین همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران گرد هم می آیند تا با بررسی وضع کنونی این صنعت، آخرین دستاوردهای علمی و فنی خود را ارائه کنند.

   

  تهران 22 و 23 آذر ماه امسال مطابق با 13 الی 14 دسامبر 2015 میزبان بزرگان صنعت پتروشیمی جهان است و قرار است این رویداد مهم بین المللی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما – تهران با شرکت حدود 1300 شرکت کننده ایرانی و خارجی برگزار شود.

  همایش صنعت پتروشیمی پتروشیمی از ابتدا با هدف ایجاد زمینه های لازم برای حضور فعالان بخش های مختلف صنعت پتروشیمی و معرفی توانمندی های این صنعت در ایران پایه گذاری شد و امسال نیز این همایش به دنبال کسب دستاوردهای مختلفی از قبیل جذب سرمایه گذاری های جدید، انتقال دانش فنی و فناوری های روز جهان و نیز بررسی آینده بازارهای متانول و نیز پروپیلن است.

  همچنین بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، تکمیل زنجیره ارزش و بهره برداری از طرح های توسعه ای باقی مانده، مورد بحث و تبادل نظر کارشناسان ایرانی و خارجی قرار خواهد گرفت و باید  گفت که انتقال دانش فنی و تحلیل بازار دو رویکرد همایش امسال  خواهد بود .

  بدون تردید این همایش که به سبک و رویه نشست داوس برگزار می شود یکی از معتبرترین گردهم آیی ها در سطح جهان بشمار می رود که فعلان صنعت پتروشیمی مسائل کلیدی و چالشهای مختلف را مورد بحث و بررسی قرار دهند و به ویژه اکنون با توجه به فضای جدید به وجود آمده در کشور و تمایل شرکتهای خارجی برای بازگشت به ایران، IPF می تواند برای صنعت پتروشیمی ایران بهترین فرصت جهت معرفی طرح های توسعه ای و تبیین هدف های آتی باشد.

  صنعت پتروشیمی ایران در مسیر رشد و توسعه خود توانسته است دستاوردهای ارزشمندی را در طول بیش از ٥٠ سال عمر خود به دست آورد و به دلیل وجود زیرساخت های مناسب در صورت جذب سرمایه گذاری های جدید و افزایش ظرفیت تولید می توانیم حضور جدی تری در بازارهای جهانی داشته باشیم.

  ایران به عنوان دومین قدرت پتروشیمی در منطقه خاورمیانه حدود ٢٥ درصد از تولید محصولات پتروشیمی را در اختیار دارد و با توجه به طرح های توسعه ای که امسالو سال آینده وارد مدار تولید خواهند شد سهم این صنعت در بازارهای داخلی و بین المللی افزایش خواهد یافت که با یک استراتژی جامع می توان بسیاری از بازارهای بین المللی را نیز کسب کرد.

  همزمان با لغو تحریم های اعمال شده علیه صنعت پتروشیمی ایران و با توجه به فضای مثبت پدید آمده در عرصه دیپلماسی،با برنامه ریزی های انجام شده، تنوع  تولید محصولات و مقاصد جدید صادراتی به عنوان ٢ راهبرد مهم در صنعت پتروشیمی در دستور کار قرار دارد و در حال حاضر همزمان با افزایش علاقه مندی و تمایل برای سرمایه گذاری و انتقال دانش فنی، تقاضاها از سراسر جهان برای خرید محصولات پتروشیمی ایران نیز در حال افزایش است.

  یکی از اهداف صنعت پتروشیمی ایران در افق ١٤٠٤دستیابی به مقام اول منطقه در صنعت پتروشیمی است که با توجه به دانش فنی موجود و تلاش متخصصان ایرانی و وجود نیوز انسانی کار آمد و پویا رسیدن به این هدف ممکن خواهد شد.

  بر اساس برنامه ریزی های انجام شده افزایش تنوع و ارتقای کمی و کیفی محصولات تولیدی از سوی مجتمع های پتروشیمی برای حضور در بازارهای داخلی و خارجی از راهبردهای فعالیت در صنعت پتروشیمی ایران است.

  کارشناسان انرژی اعتقاد دارند که صادرات محصولات پتروشیمی ایران با برطرف شدن موانع موجود افزایش خواهد یافت و با پایان تحریم های غیرقانونی علیه صنعت پتروشیمی ایران، مذاکره شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مجتمع های پتروشیمی با مشتریان بین المللی فرآورده های پتروشیمی ایران به صورت جدی تر پیگیری خواهد شد و از سوی دیگر شرکت ها پتروشیمی با بازاریابی های جدید در تلاش هستند تا یک بار دیگر افزون بر تامین نیاز داخل، حضوری فعال در عرصه بین المللی داشته باشند.

  همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران امسال در حالی برگزار خواهد شد که در یازده دوره گذشته دستاوردهای مطلوبی را به همراه داشته و امسال نیز دوازدهمین دوره این همایش در زمانی برگزار می شود که ما حجم و ارزش تولید محصولات پتروشیمی ایران در مدار افزایش حرکت می کند.

  باید در نظر داشت که این همایش امکان تعامل سازنده با همه شرکتهای ایرانی و خارجی عرضه کننده فناوری های نوین و صاحبنظران را فراهم می آورد.

  تلاش این همایش طی سالهای گذشته بر این بوده که فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات میان نقش آفرینان این صنعت ارزش آفرین ایجاد کند تا دستاوردهای این بخش در اختیار تولیدکنندگان و فعالان این صنعت قرار گیرد.

  همایش بین المللی پتروشیمی ایران، در یازده دوره پیشین، در واقع فرصتی برای ارتقا و توسعه ارتباطات تخصصی با هدف افزایش هماهنگی بین بازیگران کلیدی صنعت و بازنگری در آرایش راهبردی نیروهای موثر بر آن بوده است؛ تا به این وسیله شاهد افزایش اثربخشی و کارآیی مجموعه فعالیت های جاری صنعت باشیم.

  همایش بین المللی صنعت پتروشیمی ایران (IPF) همزمان با شکوفایی فرآیند دیپلماسی، مقارن با ٥٠ سال تلاش در صنعت پتروشیمی ایران و هماهنگ با دیپلماسی انرژی وزارت نفت با حضور بزرگان پتروشیمی ایران و جهان، به میزبانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی  به مدت ٢ روز برگزار می شود.

  ترسیم آینده ای روشن برای صنعت پتروشیمی ایران یک حقیقت است و امروز بزرگان صنعت پتروشیمی جهان بر این اعتقاد هستند که انتظار آینده روشن و موفق برای صنعت پتروشیمی ایران تنها یک ایده نیست بلکه یک حقیقت غیر قابل انکار است و کشورمان می تواند در جمع بزرگان پتروشیمی جهان قرار گیرد.

   

  تاب فرم ( تکنوفرمینگ ) – تولید کننده ظروف یکبار مصرف و ظروف درب دار و لانچ باکس


 • ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی شرکت بروج دو برابر می شود

  بروج بزرگترین مجموعه یکپارچه تولید پلی الفین جهان را در اختیار دارد.

   

  به گزارش نیپنا به نقل از پایگاه اماراتی د. نشنال، شرکت بروج امارات متحده عربی قصد دارد با وجود قیمت های پایین نفت خام و چشم انداز مبهم صنعت پتروشیمی، ظرفیت تولید خود را در سال آینده میلادی تا دو برابر افزایش دهد.

  ویم رولز، رئیس شاخه بازاریابی شرکت بروج، در حاشیه مراسم افتتاح مرکز نوآوری ( innovation centre ) جدید این شرکت در ابوظبی گفت: ظرفیت تولید بروج در مقایسه با سال گذشته دوبرابر می شود.

  وی افزود: نیاز داریم علاوه بر انحام سرمایه گذاری های جدید، هزینه های جاری را به دقت مدیریت کنیم.

  رولز ادامه داد: ما شرکتی در حال رشد هستیم. از این رو نیاز به سرمایه گذاری های تازه داریم و نسبت به سال گذشته بیشتر هزینه خواهیم کرد. البته در حال حاضر نمی توان جزئیاتی منتشر کرد؛ چرا که انتظار می رود قیمت نفت در سطوح فعلی (حدود 50 دلار در هر بشکه) باقی بماند. از این رو نیاز داریم واقع گرا باشیم و تحولات بازار را به دقت دنبال کنیم.

  ظرفیت تولید محصولات پتروشیمی شرکت بروج، از رقم 2 میلیون تن در سال، به چهار میلیون و 500 هزار تن افزایش یافته است. بر اساس اعلام این شرکت، بروج بزرگترین مجموعه یکپارچه تولید پلی الفین جهان را در اختیار دارد. در ماه ژانویه امسال این شرکت اعلام کرد که طی چند فاز به بیشترین ظرفیت تولید خود در سال 2016 دست می یابد.

  تاثیر کاهش قیمت جهانی نفت خام در صنعت پتروشیمی، امسال و زمانی که تولیدکنندگان بزرگ پتروشیمی منطقه نظیر سابک عربستان، از کاهش حاشیه سود خود خبر دادند؛ به خوبی احساس شد.

  این موضوع سبب توجه بیشتر این شرکت ها به بحث مدیریت و کاهش هزینه ها شده است.

   

  تاب فرم ( تکنوفرمینگ ) – تولید کننده ظروف یکبار مصرف و ظروف درب دار و لانچ باکس


درباره تاب فرم

صنایع پلاستیک تاب فرم با بیش از یک ربع قرن تجربه در تولید ظروف PP و PET جزو اولین تولیدکنندگان ظروف یک بار مصرف در ایران می باشد. امروز به یاری خداوند توانسته مجموعه خود را به بخش های آزمایشگاه (جهت کنترل کیفی محصول)، چاپخانه مجهز به دستگاه های مدرن، جمع کن اتوماتیک، خط تولید ظروف P.P, PET,P.S و رول P.P و بخش تعمیر و نگهداری مجهز کند.

تماس با تاب فرم

آدرس دفتر فروش : تهران، میدان راه آهن، پاساژ گنجینه، پلاک 214
تلفن : 02155394580
فکس : 02155365735


آدرس کارخانه : شهریار، باغستان، خیابان چالوکه، 1 کیلومتر به داخل، پلاک 102
تلفن : 65733051 - 65733331 - 65733859 - 02165733500
فکس : 02165733041


پست الکترونیک : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلگرام : https://t.me/tabform
همراه : 09121117628 (محمدی) - 09121205917 (شایسته فر)

_________________________________________________________________________________________________________________

اینستاگرام : http://instagram.com/tabform_plastic

صنایع پلاستیک تاب فرم (تکنو فرمینگ)

ساعات اداری ما :
شنبه تا چهارشنبه 7 صبح الی 7 بعدازظهر
پنجشنبه ها 7 صبح تا 5 بعدازظهر