نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز با اکثریت آرا معافیت مالیاتی درآمد حاصل از صادرات محصولات معدنی نفتی، گازی و پتروشیمی به صورت خام و نیمه‌خام را در تمام نقاط کشور لغو کردند.
به گزارش ویکی پلاست به نقل از تسنیم، ادامه بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور در دستورکار نمایندگان درجلسه علنی نوبت صبح امروز قرار دارد.

وکلای ملت در این جلسه با بند(ث) ماده 48 لایحه مذکور از مجموع 215 نماینده حاضر د جلسه علنی با 141 رأی موافق، 47 رأی مخالف و 8 رأی ممتنع، موافقت کردند.

32nd international istanbul plastic industry fair

براساس بند (ث) ماده 48 این لایحه؛ معافیت مالیاتی درآمد حاصل از صادرات مواد و محصولات معدنی و صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی و محصولات نفتی، گازی و پتروشیمی (از جمله بیلت، بلوم، اسلب، قیر، متانول، اوره و پلی‌اتیلن) به صورت خام و نیمه خام در تمام نقاط کشور لغو می‌گردد.

آیین‌نامه اجرائی این بند ظرف یک ماه پس از برنامه توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی با همکاری وزارتخانه‌های صنعت، معدن و تجارت و نفت و سازمان پیشنهاد و به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

بنابراین گزارش، مصوبات مجلس درباره لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور برای تبدیل شدن به قانون نیاز به تایید شورای نگهبان دارد.

ویکی پلاست | مرجع بازار صنعت پلاستیک

آیا این مطلب برای شما مفید بود؟
بلی خیرامتیاز مطلب: 0%
لینک مطلب: https://wkpl.ir/n17411
رزرو تبلیغات در این مکان با سایز 250*800